• Innowacja pedagogiczna-Laboratorium Przyszłości-Agnieszka Chwałowska, Katarzyna Wojtala

• Na zajęciach świetlicowych w ramach innowacji pedagogicznej "Poznajemy tajemnice Laboratorium Przyszłości" panie Agnieszka Chwałowska i Katarzyna Wojtala realizują z uczniami klas II i III różne zagadnienia. Wykorzystujemy gogle vr do oglądania ciekawostek ze świata, przyrody, architektury.Na zajęciach kulinarnych doskonalimy swoje umiejętności wykorzystując sprzęt AGD. Korzystamy także z aparatu fotograficznego Sony ZV-1 do rejestrowania uroczystości, imprez, prac plastycznych, smakołyków przygotowanych w pracowni kulinarnej. Drukujemy również modele 3D takie jak: foremki do ciastek, breloki, ozdoby świąteczne, medale, zakładki do książek i inne.

W ubiegłych tygodniach uczniowie świetlicy brali udział w zajęciach kulinarnych, na których przygotowywali m. in. swoją ulubioną pizzę, babeczki, tosty.
          Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia mieli też okazję podziwiać przepiękne scenerie świąteczne "W krainie Świętego Mikołaja: przy użyciu gogli 3D.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji w dniu 13 grudnia odbyły się warsztaty kulinarne. Uczniowie w pracowni kulinarnej pod kierunkiem A. Chwałowskiej piekli i dekorowali pachnące cynamonem pierniczki.

Świąteczne wydruki 3D🎄 Wykorzystując drukarkę FlashForge Adventurer 4 powstały elementy dekoracyjne do stroików światecznych i prezenty na kiermasz bożonarodzeniowy. Dekoracje przygotowały A. Gębołyś i A. Chwałowska.

W ostatnich dniach na zajęciach z innowacji pedagogicznej "Poznajemy tajemnice Laboratorium Przyszłości" uczniowie brali udział w zajęciach przeprowadzonych w pracowni kulinarnej. Przygotowywali swoje ulubione przekąski karnawałowe. Mieli również okazję obejrzeć filmy i zdjęcia przedstawiające karnawał w różnych częściach świata. Na kolejnych zajęciach będziemy drukować na drukarce 3D maski karnawałowe. Zajęcia prowadziły K. Wojtala i A. Chwałowska.

Podczas zajęć z innowacji pedagogicznej "Poznajemy tajemnice Laboratorium Przyszłości" uczniowie z klasy 2, pod kierunkiem A. Chwałowskiej, w pracowni kulinarnej przygotowali walentynkowe słodkości.

Innowacja pedagogiczna "Poznajemy tajemnice Laboratorium Przyszłości". Podczas zajęć wydrukowaliśmy na  drukarce 3D breloki dla przedszkolaków. Będą to prezenty na Dzień Otwarty.

W maju prowadzimy zajęcia na świeżym powietrzu w ramach innowacji pedagogicznej "Poznajemy tajemnice Laboratorium Przyszłości". Uczymy się korzystać z aparatu fotograficznego Sony.

• Wykorzystując możliwości drukarki FlashForge Adventurer 4 na zajęciach z innowacji pedagogicznej powstały maski karnawałowe.A. Chwałowska i K. Wojtala.

• Dzieci z grupy świetlicowej w czasie zajęć z innowacji pedagogicznej wykonały pyszne i kolorowe szaszłyki owocowe.

• Wielkanocne wydruki.
        Korzystając z drukarki 3D na zajęciach powstały elementy do świątecznych stroików: pisanki, baranki, zajączki. Dekoracje zaczerpnięte zostały z www.thingiverse.com. Projekty po przeróbkach i dopasowaniu do wielkości zdobiły stroiki. Dekoracje powstały pod opieką A. Chwałowskiej, A. Gębołyś i K. Wojtali.

• Zawitała Wielkanoc.
        Na zajęciach z innowacji pedagogicznej "Poznajemy tajemnice Laboratorium Przyszłości" wydrukowaliśmy świąteczne ozdoby.

• W ramach zajęć z innowacji pedagogicznej "Poznajemy tajemnice Laboratorium Przyszłości" 11 marca uczniowie pod opieką A. Chwałowskiej w pracowni kulinarnej robili popcorn. Przekąska zostanie wykorzystana nie tylko do jedzenia, ale powstaną także z niej wielkanocne baranki.

• Zajęcia z innowacji pedagogicznej "Poznajemy tajemnice Laboratorium Przyszłości".
        Poznajemy ciekawostki z życia zwierząt.

• W zeszłym tygodniu oraz dzisiaj podróżowaliśmy w kosmosie oraz zwiedzaliśmy wirtualnie ciekawe miejsca na kuli ziemskiej.