• I Międzygimnazjalny Turniej Języka Angielskiego

•  W dniu 9 marca 2010 roku w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 2 w Radomsku odbył się I Międzygimnazjalny Turniej Języka Angielskiego. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania uczniów językiem angielskim, wspomaganie ich w praktycznym wykorzystaniu zdobytej wiedzy oraz rozwijanie sprawności językowych.
      W turnieju wzięła udział młodzież z pięciu radomszczańskich gimnazjów – PG3, PG4, PG5, PG6 i PG7.
      Największą wiedzą wykazali się uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 3 Magdalena Szwaja i Wiktor Wlaźlak, których do konkursu przygotowała nauczycielka języka angielskiego pani Aneta Sojczyńska.
      II miejsce przypadło przedstawicielom Publicznego Gimnazjum nr 4 – Weronice Olborskiej i Bartoszowi Tadeusiakowi, których opiekunem był pan Jacek Kalek, natomiast III miejsce zdobyli reprezentanci Publicznego Gimnazjum nr 6 Klaudia Sowiak i Dominika Rymarek, którzy zdobywali wiedzę pod kierunkiem pana Kamila Bulińskiego.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i cenne nagrody książkowe ufundowane przez Urząd Miasta Radomska oraz wydawnictwa Longman i Oxford.