• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

• Kolejne wakacje odeszły do historii, pora rozpocząć nowy rok szkolny - 2013/2014. Wróciliśmy z nich wypoczęci i pełni zapału do nauki, a przede wszystkim cali i zdrowi. Pani Dyrektor Ewa Krysiak-Ciszewska powitała serdecznie uczniów-tych starszych i tych młodszych i życzyła im, nauczycielom oraz pracownikom szkoły roku owocnego w dobre oceny i sukcesy w konkursach. Przeczytała również list Krystyny Szumilas, ministra edukacji narodowej z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego oraz list Joanny Muchy, ministra sportu i turystyki. Rok szkolny 2013/2014 ma być Rokiem Szkoły w Ruchu i wraz z pierwszym dzwonkiem rusza program "Stop zwolnieniom z WF". Miejmy nadzieję, że również nasza uczniowska społeczność przyłączy się do akcji, przecież "w zdrowym ciele zdrowy duch"!